Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  do  
  do  

OBĽÚBENÝ NÍZKOENERGETICKÝ 3 IZBOVÝ DOM LUXURY + DOLCE GUSTO

Nitra, 46 990,00 €
ID: 6666246800676275278
  • Informácie

  • Mapa

Informácie o nehnuteľnosti Mapa

V ponuke realitnej kancelárie COLUMBA Central nájdete na predaj tento 3-izbový nízkoenergetický rodinný dom (bungalov).

Nechce sa Vám naháňať za materiálmi a rozmýšľať nad dizajnom nového domova? Luxury môže byť pre Vás výhodným riešením. Izby sú rozumne rozmiestnené a obývacia izba je prepojená s kuchyňou. Čo sa týka materiálu, tak väčšinou sa využíva drevo, Fermacell a minerálna vlna. Je tu možnosť zmeny materiálu – podľa dohody. Nemusíte mať 3-izbový rodinný dom Luxury, ale aj 2, 4 až 5-izbový. Pri nich sa cena mení. Čo sa týka ceny, tak 46 990€ je minimálna na kolaudáciu. Pri holodome je cena 54 990€. Komplet na bývanie stojí 67 990€. Už sa stačí len nasťahovať.

Čo zahŕňajú jednotlivé ceny?

NA KOLAUDÁCIU: uzavretá hrubá stavba, vodoinštalácia s ohrevom TUV, elektroinštalácia s ohrevom TUV, elektroinštalácia s rozvádzačom a elektrické vykurovanie.

HOLODOM: uzavretá hrubá stavba, vodoinštalácia s ohrevom TUV, elektroinštalácia s ohrevom TUV, elektroinštalácia s rozvádzačom, elektrické vykurovanie, základy a zateplená fasáda 150 mm PST.

KOMPLET: uzavretá hrubá stavba, vodoinštalácia s ohrevom TUV, elektroinštalácia s ohrevom TUV, elektroinštalácia s rozvádzačom, elektrické vykurovanie, základy, zateplená fasáda 150 mm PST, kúpeľňa a WC, interiérové dvere a podlahy, osvetlenie.

CENA JE IBA ZA DOM, BUDETE POTREBOVAŤ POZEMOK.

Pozemok v Nitre: https://columba.sk/nehnutelnost/1469452/priestrany-pozemok-v-stefanovicovej--dolce-gusto.htm

Stav objektu: Novostavba

Počet izieb: 3

Úžitková plocha: 73,45 m2

Zastavaná plocha: 86,40 m2

Rozmery domu: 9,60 x 9,0 m

Cena: 46 990€

Výhody: štýlový, platíte menej energií mesačne, možnosť kedykoľvek dostavať ďalšiu miestnosť. 

Súťaž: Kúpou tejto nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie budete automaticky zaradený do žrebovania o profesionálny domáci kávovar na kapsule Nescafé Dolce Gusto. Žrebovanie sa uskutoční dňa 20. 12. 2019 o 9,00 hod. v našej centrále, ktorá sa nachádza na Májkovej 3 v Bratislave. Tešíme sa na víťaza, ktorému tento darček doručíme do 24. 12. 2019 pod jeho stromček. :-)

Pomáhajte: Kúpou tejto nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie zároveň pomôžete spoločnosti priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar postupne napĺňať ich hlavné motto ...aby každé dieťa malo rodinu.

V prípade záujmu o kúpu tejto nehnuteľnosti alebo len o ďalšie informácie, ktoré ste sa tu nedozvedeli kontaktujte: Alexandra Fifíková, e-mail: asistentka-ZVNC-columba.sk, tel.: 0917 897 183.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie COLUMBA Central?

Neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti. Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpnych zmlúv, spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme poplatok za podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra, správny poplatok za výpis z listu vlastníctva a poplatok za overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista z Gepardu, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a dojedná výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás samozrejme bezplatné. Kompletný servis s prevodom nehnuteľnosti máte vyriešený pohodlne a hlavne bezpečne.

 

Kontakt
Alexandra Fifíková
Alexandra Fifíková

COLUMBA Central
+421 917 897 183
asistentka-ZVNC-columba.sk
zobraziť moje ponuky

detail makléra www kancelárie