Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  do  
  do  

MODERNÝ NÍZKOENERGETICKÝ 2 IZBOVÝ DOM SMALLVILLE + DOLCE GUSTO

Nitra, 31 990,00 €
ID: 6666246800676275284
  • Informácie

  • Mapa

Informácie o nehnuteľnosti Mapa

V ponuke realitnej kancelárie COLUMBA Central nájdete na predaj tento 2-izbový nízkoenergetický rodinný dom.

Má navrhnutú rovnú strechu a priestor domu je maximálne využitý. Obývacia miestnosť je prepojená s kuchyňou. Dom je svetlý, lebo má veľké okná a prechod na terasu. Čo sa týka ceny, tak 31 990€ je minimálna na kolaudáciu. Pri holodome je cena 39 990€. Komplet na bývanie stojí 46 990€. Potom sa stačí nasťahovať. 

Čo zahŕňajú jednotlivé ceny?

NA KOLAUDÁCIU: uzavretá hrubá stavba, vodoinštalácia s ohrevom TUV, elektroinštalácia s ohrevom TUV, elektroinštalácia s rozvádzačom a elektrické vykurovanie.

HOLODOM: uzavretá hrubá stavba, vodoinštalácia s ohrevom TUV, elektroinštalácia s ohrevom TUV, elektroinštalácia s rozvádzačom, elektrické vykurovanie, základy a zateplená fasáda 150 mm PST.

KOMPLET: uzavretá hrubá stavba, vodoinštalácia s ohrevom TUV, elektroinštalácia s ohrevom TUV, elektroinštalácia s rozvádzačom, elektrické vykurovanie, základy, zateplená fasáda 150 mm PST, kúpeľňa a WC, interiérové dvere a podlahy, osvetlenie.

CENA JE IBA ZA DOM, BUDETE POTREBOVAŤ POZEMOK.

Pozemok: https://columba.sk/nehnutelnost/1469452/priestrany-pozemok-v-stefanovicovej--dolce-gusto.htm

Stav objektu: Novostavba

Počet izieb: 2

Úžitková plocha: 35,03 m2

Zastavaná plocha: 41,80 m2

Rozmery domu: 4,40 x 9,50 m

Cena: 31 990€

Výhody: moderný, jednoduchý a platíte menej za mesačné energie.

Súťaž: Kúpou tejto nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie budete automaticky zaradený do žrebovania o profesionálny domáci kávovar na kapsule Nescafé Dolce Gusto. Žrebovanie sa uskutoční dňa 20. 12. 2019 o 9,00 hod. v našej centrále, ktorá sa nachádza na Májkovej 3 v Bratislave. Tešíme sa na víťaza, ktorému tento darček doručíme do 24. 12. 2019 pod jeho stromček. :-)

Pomáhajte: Kúpou tejto nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie zároveň pomôžete spoločnosti priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar postupne napĺňať ich hlavné motto ...aby každé dieťa malo rodinu.

V prípade záujmu o kúpu tejto nehnuteľnosti alebo len o ďalšie informácie, ktoré ste sa tu nedozvedeli kontaktujte: Alexandra Fifíková, e-mail: asistentka-ZVNC-columba.sk, tel.: 0917 897 183.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie COLUMBA Central?

Neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti. Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpnych zmlúv, spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme poplatok za podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra, správny poplatok za výpis z listu vlastníctva a poplatok za overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista z Gepardu, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a dojedná výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás samozrejme bezplatné. Kompletný servis s prevodom nehnuteľnosti máte vyriešený pohodlne a hlavne bezpečne.

Kontakt
Alexandra Fifíková
Alexandra Fifíková

COLUMBA Central
+421 917 897 183
asistentka-ZVNC-columba.sk
zobraziť moje ponuky

detail makléra www kancelárie